ثبت نظر شما

ثبت کارشناسی رسمی دادگستری دقیقا همان ثبت کاوش . یا سازمانهای بین المللی است از لحاظ محتوایی با این فرقی که این پروسه توسط کارشناس رسمی دادگستری مربوطه انجام میشود و پس از طی مراحل قانونی گزارشی داده میشود که مورد وثوق سیستم قضایی ای گزارش قابل ترجمه و بسیار معتبر و قابل ارایه و استناد است و در کلیه ادارات دولتی و خصوصی داخل و خارج کشور قابل پذیرش است.

کارشناس رسمی دادگستری یک متخصص در حوزه مربوط خود است مانند پزشک ، شیمی دان ، کارشناس اسلحه ، کارشناس مواد و … که پس از طی کردن آزمونهای دادگستری و احراز شرایط عمومی پروانه کارشناسی تحت نظر دادگستری را بدست می آورد این کارشناسان می توانند در حیطه خود کارشناسی بدهند که این نظریه ها مورد تایید دادگستری می باشد مثلا چنانچه دادگستری یک سوال فنی پیرامون امور یک ساختمان داشته باشد از کارشناس مهندس عمران تقاضا می کند که موضوع را بررسی و گزارش بدهد این گزارش مورد وثوق دادگستری است.
این گزارش قابل ترجمه بسیار معتبر و قابل ارایه و استناد است و در کلیه ادارات دولتی و خصوصی داخل و خارج کشور می باشد.

از آنجایی که یک کارشناس رسمی دادگستری مشخصات فنی محصول را تایید می کند در روند ثبت اختراع آن تسریع ایجاد میشود . مثلا اگر پروسه یکسال باشد به دلیل مستند شدن برخی از مشخصات فنی پروسه 6 ماهه می شودو همچنین از انجایی که این گزارش یک گزارش رسمی است هم مورد وثوق سازمانهای مختلف در کشور و هم قابل ترجمه رسمی است.

در وب سایت کاوش www.ikavosh.com بنا به فرا خور شغلی شما که آژانس هواپیمایی دارید و یا دفتر پیمانکاری تعدادی خدمات ایزو بصورت پیش فرض وجود دارد که می توانید از میان آنها خدمت مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

برای ثبت نام در دوره های کاوش نیاز به تحصیلات خاص و یا شرایط ویژه ای ندارید و با هر شرایط تحصیلی می توانید در آنها ثبت نام کنید.

بله ، شما به هر تعداد از خدمات کاوش که نیاز داشتید می توانید ثبت نام کنید.

مجموعه کاوش ، سیستمی متشکل از اعضای هیات علمی دانشگاهها، فارغ التحصیلات دوره ی دکتری و کارشناسی ارشد را جهت بررسی خدمات شما جمع آوری کرده است .

شما از کلیه ی خدمات کاوش جهت ارائه به تامین کنندگان ، همکاران و مشتریان خود در جهت بهبود نگرش به شما و عملکرد خود می توانید استفاده کنید.

از زمان آشنایی شما با خدمات کاوش یک مشاوره و پشتیبان به شما اختصاص داده می شود که شما را در کلیه ی مراحل دریافت خدمات راهنمایی می کند.

مدارک ایزوهای کاوش سه ساله هستند و پس از پایان فرجه سه ساله شما با پرداخت یک هزینه جزئی که معادل یک سوم هزینه گواهینامه است آن را برای سه سال دیگر تمدید می کنید، مدارک بین المللی هم سالانه می بایست تمدید شوند.

هیچ پیش نیازی لازم نیست و چنانچه شما هر تغییری نیاز باشد در سازمان خود بدهید تا الزامات استقرا یابد در بسته های آموزشی به شما گفته می شود.

سازمان ملی استاندارد مانند هر certificate یا سازمان تعیین صلاحیت خود زیر مجموعه IAF است . لذا مدرک انجمن IAF به عنوان مرجع قانونی است و مابقی آکادمی ها زیر مجموعه IAF هستند. شما میتوانید برای دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت یکی از این دو کار را انجام دهید یا از یکی از آکادمی های زیر مجموعه IAF گواهینامه بگیرید و یا از خود سازمان استاندارد که در هر دو حالت گواهینامه شما بسیار معتبر و مورد تایید است ضمن اینکه یکی از مراجع اعطای مجوز در زمینه سیستم های مدیریت کیفیت سازمان استاندارد است و نهاد دیگر وزارت صنعت ، معدن و تجارت است که ما از آنها مجوز گرفته ایم.

CE استاندارد کشورهای اروپایی و حوزه یورو است و این معنا را میدهد که آیا این کالا یا خدمات استانداردهای لازم برای عرضه به بازار اروپا را دارا است یا خیر؟!

شما برای دریافت این CE می بایست فرم های مربوطه را پر کنید و کاتالوگ محصول را ارسال و کارشناسان ما را توجیه نمایید . ضمنا CE استانداری است که به شما اجازه میدهد محصول خود را بفروشید.

ما CE را از سازمان های گواهی دهنده مورد تایید IAF به شما میدهیم که با استفاده از وب سایت درج شده در این گواهینامه ها ، میتوانید آن را استعلام نمایید.

چنانچه فردی بخواهد استعلام مرکز را از سازمان ملی استاندارد بگیرید در سایت سازمان به آدرس http://isfahan.isiri.gov.ir رفته و مجوز فعالیت می تواند در سازمان بگیرید.

استاندارد سلامت برای کشورهای اتحادیه اروپا می باشد کشورهای اروپایی یکسری چک لیست قرار دادند برای ورود محصول به اتحادیه باید CE داشته باشد.

با توجه به اینکه ممیزی به صورت غیرحضوری انجام می گیرد هزینه ها بصورت شگفت انگیزی پایین هستند.

یکسری چک لیست در مورد مواد غذایی می باشد که می توان از شرکت های مختلفی برای شما دریافت کنیم .

توجیه کارمندان و فرهنگ سازی تنها پیش نیاز سیستم مدیریپت کیفیت می باشد.

هزینه برای تمدید کاوش سه سال می باشد که از سال سوم یک سوم مبلغی که بروز هست گرفته می شود.

خیر ، با توجه به اینکه معنا هولدینگ چندین شرکت مرکب است و هر شرکت شرایط خاص خود را دارا می باشد ایزو گرفتن برای هر شرکت الزامی می باشد مگر اینکه در زمان استقرار ایزو برای هولدینگ اجرا شده باشد .