ثبت شرکت در انگلستان

چرا ثبت شرکت خارجی؟

حتما برایتان پیش آمده که برای استفاده از یک سرویس خاص به سایت یک شرکت بین المللی وارد شده و برای پشتیبانی متوجه شدید در بیش از 10 یا 15 کشور تلفن تماس دارند! کاری بسیار اصولی و مهم که خدمات آنها را، از دیگران متمایز نشان میدهد. رمز اینکار چیست؟ آیا در تمام این کشورها شعبه فیزیکی دارند؟ هزینه های سنگین ثبت شرکت، مالیات، اجاره دفاتر، تجهیزات، اقامت و حقوق کادر تخصصی را چطور تامین میکنند؟ و… درست حدس زدید! این شرکتها و اشخاص با استفاده از سیستم دفاتر کار مجازی، در تمام این کشورها حضور مجازی دارند اما در حقیقت همه تماس گیرنده ها بدون اینکه متحمل هزینه های زیاد تماس بین المللی شوند، به مرکز اصلی متصل شده و به اینصورت شرکتها، خدمات با کیفیت بهتر، کنترل شده و با هزینه کمتری را به مشتری میدهند و بسیاری از شرکت ها تحت لیسانس شرکت های ثبت شده خارجی خود کار می کنند.

ثبت شرکت در انگلستان

انگلستان به دلیل اقتصاد موفق در اروپا و داشتن قوانین ساده تر در زمینه ثبت حقوقی و شرایط مناسب برای بازرگانان و مدیران، سرمایه گذران زیادی از همه نقاط دنیا جذب کرده است.

بسیاری از شرکت های ایرانی برای ارتقا و پیشبرد اهداف خود نیاز به یک ماهیت حقوقی در اروپا دارند. کشور انگلستان بعنوان دومین کشور معتبر دنیا بعد از امریکا، نزدیکی و قوانین خاص خود طرفداران زیادی در ایران دارد. طبق قوانین تجاری انگلستان، ثبت یک شرکت برای اتباع خارجی بدون حضور در انگلستان بلامانع است. افراد ایرانی با توجه به دارا بودن شرایط مورد نظر کشور انگلستان، می توانند در انگلستان شرکت ثبت کنند و فعالیت اقتصادی خود را در آن کشور ادامه دهند.

این در حالی است که ثبت شرکت در آمریکا برای ایرانیان بسیار دشوار و عملاً غیر ممکن است.

انواع ثبت شرکت در انگلستان:

    شرکت های معمول سهامی خاص با مسئولیت محدود (Ltd)
    تعهدات محدود در قبال مشارکت (LLP)که می بایست یک مشارکت با سرمایه بالا در اختیار داشته باشید.
    سهامی عام – سهام این نوع شرکتها میتواند به عموم فروخته شود و حداقل بایستی ۵۰ هزار پوند سرمایه اولیه داشته باشد. (PLC)

یک شرکت مسئولیت محدود دارای چه ویژگی هایی است ؟

    برای ثبت آن فقط به یک فرد نیاز است، ایده آل برای شرکت هایی که یک سهامدار دارند.
    ثبت با حداقل سرمایه
    حداقل به یک مدیر و یک منشی نیاز است.

یک شرکت “نماینده یک شرکت خارجی” دارای چه ویژگی هایی است؟

این شرکت به نام شما ثبت می شود چنانچه تمایل دارید در سایت رسمی ثبت شرکت انگلستان نام افراد ایرانی نباشد در فرم ثبت نام تقاضا دهید که محرمانه ثبت شود.

چرا ثبت شرکت در انگلستان

کشور انگلستان یکی از معتبرترین کشورهای دنیا از نظر تجارت بین المللی و دارای برترین سیستم های مالی و بانکی میباشد، ثبت شرکت در انگلستان بسیار آسان و سریع میباشد.

شرکت ما میتوانید شمارا در این راه حمایت کند،سرویس های متنوع ما شمارا غافلگیر میکند! بدون سفر به انگلستان شرکت شما را ثبت میکنیم و در صورت نیاز برای شما دفتر مجازی با قابلیت ارسال و دریافت نامه و فکس، منشی و پاسخگویی به تماس های شرکت شما تهیه مینماییم.

از دیگر خدمات ما میتوان به افتتاح حساب بانکی ( در شرایط خاص ) و تهیه خط تلفن با امکان تماس و پاسخگویی بر روی موبایل شخصی شما، همین امروز اقدام نمایید.

مزایای ثبت شرکت در انگلستان

    اعتبار بیشتر در فعالیت های تجاری شما
    عدم اعمال بسیاری از تحریم ها که بر علیه ایران تصویب شده
    حضور در بازار جهانی و تونایی تجارت در خارج از کشور
    سرعت بسیار بالا و هزینه فوق العاده کم در ثبت شرکت
    بدون نیاز به داشتن اقامت، مسکن یا حضور در انگلستان
    برای ثبت لازم نیست به انگلستان سفر کنید
    فقط یک نفر برای ثبت شرکت کافی است
    میتوانید حتی اگر در انگلستان تجارتی ندارید شرکت ثبت نمائید
    بر خلاف سایر حوزه های قضایی، هیچ محدودیتی در ثبت شرکت بریتانیا وجود دارد .

مراحل ثبت شرکت در انگلستان

برای راه اندازی یک شرکت الزامی است تمامی تشریفات ذیل انجام شود.بدین منظور، برای شروع یک سرمایه گذاری موفق در انگلستان می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

موسسه کاوش ، علاوه بر تخصص خود، به دلیل داشتن همکاران توانمند خارجی که هر یک در کشورهای تبعه خود دارای دفاتر مخصوص و مجهز برای این موضوعات می باشند می تواند خدمات ارزنده ای را به مشتریان خود ارائه نماید.

    فراهم کردن اسناد و اساسنامه شرکت
    تعیین نوع شرکت و اعضای آن
    تعیین آدرس معتبر و رسمی برای شرکت
    ارائه اسناد رسمی و حقوقی

تایید ثبت شرکت

انتخاب نام شرکت (نام انتخابی می بایست جدید بوده و قبلاَ به ثبت نرسیده باشد) پس از اخذ استعلام های قانونی، در صورت موافقت و احراز شرایط مقرر مراحل ثبت نام شرکت آغاز می گردد.

صدور مهر مربوط به شرکت

اخذ وکیل یا نماینده (در صورت غیر حضوری بودن )

چرا انگلستان در میان سرمایه گذاران خارجی خیلی محبوب است ؟

دلایل را برای ثبت شرکت در انگلستان ، که عبارتند از :

هشدار در خصوص اخذ اقامت انگلستان

از آنجایی که انگلستان کشور پیشرفته ای است و دارای اعتبار بالا در مجامع، و البته یکی از قدرت های دنیا محسوب می شود، به هیچ وجه نمی توان انتظار داشت که تا زمان بهبود روابط دو کشور تنها با ثبت شرکت و مواردی از این دست بتوان اقامت انگلستان را دریافت نمود.

اخذ اقامت انگلستان از راه شرکت و سرمایه گذاری تنها با داشتن شرایط خاص امکان پذیر است، آن هم در صورتی که میلیون ها پوند به همراه خود وارد خاک انگلستان کرده و 75 درصد آن را در شرکت ها و زمینه های خاص سرمایه گذاری کنید، می توان پس از گذشت چندین سال و سپری کردن بیش از نیمی از این زمان در خاک انگلستان اقامت انگلستان را اخذ نمود. راه های دیگر نظیر راه های تحصیلی نیز پرهزینه بوده و نیاز مند صرف زمان و تلاش بسیار است. لذا پیش از اقدام به انجام پرداخت های میلیونی به کلاهبرداران اینترنتی این موارد را مد نظر قرار دهید.

در نهایت در نظر داشته باشید در صورتی که اگر از شرکت ثبت شده ی خود در انگلستان استفاده کرده و ضمن انجام کار بوسیله ی آن از گردش مالی موفقی برخوردار باشید بدون شک نه تنها انگلستان بلکه در های تمامی کشور ها رو به شما باز خواهد بود.

امید است در آینده با بهبود روابط دو کشور ایران و انگلستان و برداشته شدن تحریم ها بتوان به این مورد اقدام کرد و در صورت فعال بودن شرکتتان به شما در دریافت اقامتتان کمک کند.

در پکیج ارائه شده شما چه چیزهایی قرار خواهند گرفت؟