دغدغه های میثم شکری ساز راجع به کلاهبردار های مهاجرتی

میثم شکری ساز کلاهبردار

میثم شکری ساز کلاهبردار های مهاجرتی  که در پوشش موسسات کاریابی بین المللی اقدام به کلاهبرداری و ... می کنند را عامل فوق العاده مهمی برای رکود کسب و کارهای این حوزه می داند. این روزها با توجه به آمار بالای تورم و وضعیت اقتصادی نامناسب کشور، بسیاری از افراد تمایل دارند که ادامه زندگی خود را در کشور خارجی دیگر بگذرانند. این افراد با دغدغه آینده فرزندان و آسایش و راحتی در ادامه زندگی، به موسسات مهاجرتی مراجعه کرده و برای اخذ ویزای دائم کشور مقصد اقدام می کنند.
در این میان با توجه به قوانین متفاوت کشورها برای اقامت موقت و دائم و نیز تغییر این قوانین در طول زمان، بسیاری از کلاهبرداران از ناآگاهی مردم نسبت به این قوانین، اقدام به کلاهبرداری می کنند. دکتر میثم شکری ساز کلاهبردار های این حوزه را آفتی برای جامعه می داند. وی معتقد است که کلاهبرداران از قوانین مهاجرت و اقامت به خوبی اطلاع دارند و از جنبه های مختلف نسبت به آن اشراف دارند. کلاهبردارهای مهاجرتی از این دانش خود سو استفاده کرده و با تکنیک و ترفندهای مختلف نسبت به اخذ مبالغ مختلف اقدام می کنند. این گونه موسسات وقتی با سوال مشتریان خود راجع به تاخیر در صدور ویزا دائم روبرو می شوند معمولا بهانه های مختلفی از جمله وجود تحریم ها و ... را می آورند. 

میثم شکری ساز کلاهبردار های مهاجرتی
میثم شکری ساز یکی از راه های برخورد با این نوع کلاهبرداری ها را اطمینان مشتریان از وجود مجوزهای لازم از نهاد های ذی ربط می دانند. مشتریان این نوع موسسات مهاجرتی بین المللی معمولا از طریق تبلیغات پر زرق و برق و فریبنده با آن ها آشنا می شوند و نسبت به وجود مجوزهای لازم مطمئن نمی شوند.

برای آشنایی بیشتر با شخصیت دکتر میثم شکری ساز لطفا فایل صوتی زیر را بررسی نمایید.


دکتر میثم شکری ساز کیست و چطور به عنوان مدیر برتر فناوری اطلاعات در سال 1396 شناخته شده است؟

میثم شکری ساز یکی از کارآفرین های برتر کشورمان محسوب می شود که در زمینه ی کارآفرینی به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کرده است. از ویژگی های برجسته و بارز میثم شکری ساز می توان به موفقیت او در سنین جوانی اشاره کرد. ایشان می تواند الگو مناسبی برای جوانان به شمار آید. ایشان در سن ۳۵ سالگی با تلاش و پشتکار مداوم خود توانست یکی از برترین اشتغال آفرینان کشور شود. همچنین توانست در این سال به یکی از بزرگترین مدیران کسب و کار تبدیل شود.
نهادهای بزرگ و معتبر دولتی هر ساله برای شناسایی مدیران برتر هر حوزه همایش هایی را برگزار می کنند. این همایش ها از بخش های متعددی تشکیل شده است که برای هر کدام از این بخش ها، داورهایی در نظر گرفته شده است. داورها با توجه به ارزیابی عملکرد افراد مربوط به شخص مربوطه، بهترین و برترین شخص را انتخاب می کنند. داورهای این همایش ها در سال ۱۳۹۶ جناب دکتر میثم شکری ساز را به عنوان برترین مدیر فناوری اطلاعات در کل کشور معرفی کردند و به پاس تقدیر از ایشان تندیس بزرگ این همایش را به او اعطا کردند.

کارآفرین برتر میثم شکری ساز و دغدغه های ایشان


هولدینگ پارس پندار نهاد یکی از دستاوردهای میثم شکری ساز

دکتر میثم شکری ساز در سال ۱۳۸۸ با کمترین امکانات اقدام به تاسیس هولدینگ پارس پندار نهاد کرد. شاید در ابتدا ایشان موفقیت چندانی نداشت اما توانست با گذشت زمان و عملکرد عالی خود در مدیریت این مجموعه، طرفداران این مجموعه بسیار شد و توانست که به محبوبیت قابل توجهی در میان جامعه دست پیدا کند. اکنون هولدینگ پارس پندار نهاد بزرگترین مجموعه آموزش مجازی در کل کشور می باشد و جناب دکتر شکری ساز توانسته است از این طریق اقدام به اشتغال زایی کند. رسیدن به سطح بالایی از رشد و موفقیت هولدینگ پارس پندار نهاد یکی از علل شناخته شدن دکتر میثم شکری ساز به عنوان کارآفرین برتر می باشد.
هولدینگ پارس پندار نهاد از بخش های مختلفی تشکیل شده است و هر کدام از این بخش ها از روش خاصی برای آموزش استفاده می کنند. البته لازم به ذکر است که دکتر شکری ساز کتاب های آموزشی مختلفی را در مورد هر کدام از بخش ها چاپ کرده است. 

میثم شکری ساز چه اثراتی بر جامعه داشته است؟

دکتر میثم شکری ساز کارآفرین را می توان به عنوان یکی از تأثیرگذارترین افراد جامعه نام برد. چرا که دیگران قبل از موفقیت ایشان بر این باور بودند که یک شخص جوان نمی تواند به موفقیت بالایی برسد؛ چرا که معتقد بودند موفقیت نیازمند صرف ده ها سال است و باید تجربه ی بسیاری را کسب کرد اما دکتر شکری ساز این باورها را در هم شکست و  توانست در ۳۵ سالگی خود صاحب بزرگترین مجموعه آموزشی شد. او توانست به دیگران بفهماند که می توان با برنامه ریزی و هدف گذاری درست به نتایج چشمگیری دست پیدا کرد.
دکتر شکری ساز با وجود کسب موفقیت بسیار در سنین جوانی به وطن و میهن خود وفادار بوده است. ایشان دوست دارند که تجربه و علم خود را به جوانان کشورش انتقال دهد. همچنین در هولدینگ او بیش از ۵۰۰ جوان فعالیت می کنند و تمام این افراد، دکتر شکری ساز را به عنوان الگوی خود در نظر گرفته اند. با وجود افرادی همچون: دکتر میثم شکری ساز مردم دیدگاه ها نسبت به موفقیت تغییر کرده است و افراد تلاشگر امید خاصی به موفقیت خود پیدا کرده اند.
 

برچسب ها :

نظرات و دیدگاه ها