گواهینامه CE اروپا

ce

گواهینامه CE اروپا چیست ؟

واژه CE مخفف کلمه فرانسوی “Conformité Européne,” و یا Conformity European به مفهوم « تطابق اروپایی» بوده و بعبارتی دیگر نیز بر گرفته از دو کلمه « Community European » به مفهوم « اروپای متحد» می باشد .علامت CE انطباق محصول با قوانین و مشخصات تعریف شده در اروپای متحد را نشان می دهد .

چرا گواهینامه CE اروپا بگیریم ؟

محصولی که موفق به اخذ این آرم می شود ، می تواند در تمامی کشورهای اروپای متحد و اتحادیه تجارت آزاد اروپا ( بجز کشورهای سوییس و لیختن اشتاین ) بدون محدودیت برای فروش ، به بازار عرضه شود و با داشتن آرم CE مجوز ورود به بازارهای اروپایی را پیدا می نماید علامت CE تطابق محصول با الگوها و دستورالعمل های تعریف شده در این اتحادیه را نشان می دهد .
بعبارت دیگر ، داشتن این علامت بیانگر رعایت حداقل الزامات اساسی تعریف شده در زمینه تولید محصولات جهت حفاظت از سلامتی و ایمنی مصرف کننده و نیز محیط زیست می باشد و باعث ایجاد اطمینان در مصرف کننده و بازار خرده فروشی داخلی و خارجی خواهد شد.

مراحل دریافت گواهینامه CE

 

برای دریافت گواهینامه CE فقط چند گام ساده فاصله دارید

گام اول :در اولین گام شما میتوانید گواهینامه CE را بررسی کرده و مشاوره رایگان گرفته و  سپس سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.

گام دوم :در این مرحله بسته خودآموز استقرار و اطلاعات ورود به پنل کاربری را دریافت می نمایید.

گام سوم :در مرحله سوم ، پروفایل کاربری خود را تکمیل و گزارش استقرار سیستم های خودآموز را آپلود نمایید.

گام چهارم  :در مرحله چهارم که آخرین مرحله می باشد ، ممیزی و مستندات توسط کاوش انجام میگیرد و گواهینامه CE به شما اعطا می گردد.

ce

نمونه گواهینامه CE

در زیر میتوانید تصویر گواهینامه CE اعطا شده توسط کاوش را مشاهده نمایید :

nemone-khedmat-ce

 

گواهینامه CE اروپا

برای شروع و انتخاب گواهینامه CE  بر روی اینجاکلیک کنید.

هزینه ‌: .میتوایند با پرداخت آنلاین ۱۰٪ تخفیف از ما دریافت نمایید
پرداخت آنلاین
کاوش را در تلگرام دنبال کنید