کاوش را در تلگرام دنبال کنید

ایزو مدیریت کیفیت

  • نحوه ارزیابی و اعطا : از طریق رزومه و سوابق
  • امکان انتخاب نوع :

توضیحات لوح تقدیر صنعت حمل و نقل :

لوح تقدیر حمل و نقل

لوح تقدیر حمل و نقل چیست؟

کنسرسیوم ارزیابی و اعتبارسنجی شرکت ها با نام مخفف کاوش در جهت گسترش مهارت های فردی متخصصان و فعالانی که در حوزه حمل و نقل مشغول به فعالیت هستند اقدام به اعطای لوح تقدیر حمل و نقل می‌نماید.
کاوش پس از اعتبارسنجی و ارزیابی رزومه، سوابق و مستندات ارائه شده با هدف تقدیر و تشکر و ایجاد تمایز و برتری فعالان حوزه حمل و نقل لوح تقدیر حمل و نقل را اعطا می‌نماید.

چه کسانی می توانند لوح تقدیر حمل و نقل را دریافت کنند؟

کلیه افراد فعال در زمینه حمل و نقل شامل:سازمان اتوبوسرانی، شرکت های باربری، شرکت های مسافربری، شرکت های حمل و نقل و موارد مشابه.

چگونه لوح تقدیر حمل و نقل را دریافت کنیم؟

دریافت لوح تقدیر حمل و نقل از طریق ارزیابی و سنجش افراد با ارسال رزومه کاری، پژوهشی یا حرفه ای انجام میگردد، که متقاضیان لازم است پس از ثبت نام و پرداخت وجه به صورت آنلاین، از طریق پروفایل کاربری سوابق و رزومه خود در زمینه حمل و نقل را ارسال نمایند.

و لوح تقدیر پس از بررسی و تایید موارد مذکور توسط کاوش درب منزل تحویل داده خواهد شد.

مراحل دریافت لوح تقدیر صنعت حمل و نقل :

نتایج و فواید استفاده از لوح تقدیر صنعت حمل و نقل :

1)توسعه و گسترس تخصص فردی یا سازمانی 2)ایجاد روحیه و اعتماد به نفس در فرد یا سازمان 3)گسترش فرهنگ تجلیل و سپاس از متخصصین، کارشناسان و مدیران 4)افزایش انگیزه پیشرفت و رقابت شخص یا سازمان 5)ارتقاء سطح تخصص و حرفه 6)افزایش کیفیت عملکردی فرد یا سازمان 7)تضمینی برای اعتبار فرد یا سازمان

مشاهده نمونه لوح تقدیر صنعت حمل و نقل :

لوح تقدیر صنعت حمل و نقل 300000 تومان افزودن به سبد