مشاوره رایگان
تلفن مشاوره

گواهینامه HSE-MS

  • استاندارد : HSE-MS
  • درج لوگوی گواهی شونده در گواهینامه : دارد
  • ‌‌‌‌‌‌‌نحوه استقرار : ممیزی غیرحضوری
توضیحات گواهینامه HSE-MS :

HSE-MS در واقع ایزو نیست و یک مدل ترکیبی می باشد که تحت عنوان گواهینامه برای سازمانها صادر می شود لذا استاندارد شناخته نمی شود. این سیستم برگرفته از راهنماي سيستم مديريت بهداشت، ايمني و محيط زيست (HSE -MS) است كه توسط كميته HSE شركت نفتي بين المللي شل انتشار يافته است. شركت شل نظامنامه HSE خود را براساس راهنماي تهيه شده توسط انجمن بين المللي اكتشاف و توليد صنعت نفت (EP Forum) و در چارچوب سری استاندارد های سیستم های مدیریت کیفیت ISO 9000 تهيه نموده است، بطوريكه در آن مديريت ايمني و بهداشت و مديريت محيط زيست پشتيبان يكديگر بوده و در مسير حركتي خود، هر كدام به ديگري نزديك شده بطوريكه در اين مسير به سمت سيستم هاي مدیریت کیفیت سوق داده مي‌شوند. در نظر گرفتن همزمان موضوعات بهداشت، ايمني و محيط زيست، چارچوبي را ارائه مي‌دهد كه بر اساس آن بتوان تصميم گيري نمود و يك توازن نسبي را برقرار كرد.

هدف از ایجاد سیستم مدیریت HSE ارائه روشي است هدفمند بر پايه استانداردهاي موجود براي حصول اطمينان از اينكه مخاطرات بالقوه و بالفعل موجود در زمينه بهداشت، ايمني و محيط زيست بطور دقيق تعيين و بطور مؤثر حذف و يا كنترل مي‌ گردد.
نظام مديريت بهداشت، ايمني و محيط زيست بخشي از نظام مديريت كل جاري در سازمان مي‌باشد و براي توسعه، اعمال، دستيابي، بررسي و حفظ خط‌ مشي بهداشت، ايمني و محيط زيست تلاش مي‌نمايد تا راه گشاي روش‌هاي اصول مديريت ريسك‌هاي بهداشت، ايمني و محيط زيست مربوط به فعاليت‌هاي شركت گردد.

ایزو مناسب است برای:
1) صنایع غذایی
2) شرکت های تولیدی
3) هتل ها
4) صنایع خودرو
5) شرکت های پیمانکاری

بیشتر

مراحل دریافت گواهینامه HSE-MS :

نتایج و فواید استفاده از گواهینامه HSE-MS :

1)شناخت کافی از عوامل بالقوه آسیب رسان در واحد تولیدی2)ایجاد بستر مناسب برای بهبود بهره وری و تعالی واحد3)ایجاد ساختار مشخص برای مدیریت HSE و تعیین مسئولیت ها4)هدفمند نمودن و یکپارچه کردن ایزو مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست5)ایجاد بستر مناسب برای بهبود مستمر HSE در واحد تولیدی6)شناخت قوانین و مقررات ایمنی واحد تولیدی7)ارزیابی موثر ریسک ها و کاهش آنها به منظور کنترل حوادث8)کاهش زیان های مستقیم و غیر مستقیم ناشی از حوادث9)ایجاد انگیزه در کارکنان بعلت اعتماد آنها نسبت به مدیریت بواسطه تلاش برای ایجاد محیط کاری ایمن10)ایجاد زمینه مناسب برای استفاده توان فکری بالقوه کارکنان11)فراهم شدن زمینه های رقابت سالم و موثر

مشاهده نمونه گواهینامه HSE-MS :

مشاهده تصویر بزرگتر
ثبت نام کنید
گواهینامه HSE-MS ۵۰۵۰۰۰ تومان افزودن به سبد
آیا به ایزو بین المللی نیاز دارید؟افزودن به سبد
خدمات مرتبط

تماس با ما


تلفن تماس : ۸ الی ۹۵۰۲۲۴۴۴-۰۳۱
مشاوره 24 ساعته : ۰۹۱۹۵۷۵۷۲۰۰ و ۰۹۱۳۰۰۰۱۸۶۶
آدرس : اصفهان – خیابان توحید میانی – کوچه گلستان – کوی ملاغدیر – پلاک ۹۸

ساعات کار مرکز( ۹ صبح الی ۷ بعدازظهر )
کد پستی :۱۸۷۶۳-۸۱۷۳۷
سامانه پیام ۳۰۰۰۶۰۱۶

اصفهان ، خیابان توحید میانی
8 الی 95022444-031
info@ikavosh.com
پیام شما با موفقیت ارسال شد.در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت
پیام شما ارسال نشد. لطفا مجددا تلاش کنید

اگر به مشاوره رایگان نیاز دارید فرم زیر را تکمیل کنید

عضویت در خبرنامه رایگان