سوالات متداول

نحوه فعالیت کاوش در قسمت تقدیرنامه ها و سپاسنامه ها به چه صورت است؟

روش کار به این صورت است که شرکتها و سازمانهای علاقه مند به رتبه بندی و احراز صلاحیت در این مرکز در هر تقدیرنامه که تمایل دارند نام نویسی میکنند، بسته های آموزشی مرتبط با این مقوله برای شما ارسال میگردد. این بسته، شامل کلیه آموزش ها، نکات و سوالاتی است که برای دریافت تقدیرنامه های مرتبط به آن نیازمند هستید و شما باید این موارد را کامل مطالعه نموده و در شرکت خود اجرا نمایید.
پس از آن، بسته به شرایط شرکت شما(کوچک،متوسط،بزرگ و …) شما مورد بررسی و یا پرسشنامه آماری توسط مشتریان خود قرار خواهید گرفت (ممیزی) و چنانچه در ممیزی قبول شدید، مدارک و تقدیرنامه های مورد نظر از طریق پست برای شما ارسال میگردد.

آیا امکان دریافت مدارک بین المللی نیز وجود دارد؟

بله! کاوش با مجموعه های زیادی قرارداد دارد که شما تنها با یکبار ممیزی توسط کاوش با پرداخت هزینه مجزا میتوانید این گواهینامه ها را نیز دریافت نمایید.

اعتبار گواهینامه ها و مدارک کاوش در چه حد است؟

کاوش دارای نماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دارای قراردادهای همکاری با مراکز بین المللی متعدد از جمله………میباشد. بدیهی است از آنجا که این مرکز به تایید این ارگانهای معتبر رسیده است، دارای گواهینامه های بسیار معتبر میباشد.

کاوش را در تلگرام دنبال کنید