مشاوره رایگان
تلفن مشاوره

ایزو مدیریت کیفیت پروژه ها

  • استاندارد : ISO 10006: 2003
  • درج لوگوی گواهی شونده در گواهینامه : دارد
  • ‌‌‌‌‌‌‌نحوه استقرار : ممیزی غیرحضوری
توضیحات ایزو مدیریت کیفیت پروژه ها :

در واقع یک راهنما برای سیستم مدیریت کیفیت در پروژه‌ها می‌باشد. این استاندارد راهنمایی‌هایی برای استقرار سیستم مدیریت کیفیت در انواع پروژه‌های کوچک یا بزرگ، کوتاه یا طولانی مدت با هرنوع محصول و هر نوع فرآیند اجرایی و در محیط‌های گوناگون با سطح پیچیدگی مختلف، ارایه می‌دهد. استاندارد ايزو 10006 مانند ساير استاندارهاي مرتبط با سيستم مديريت كيفیت بر 8 اصل مديريت کیفیت كه شامل مشتري محوري، راهبري، مشاركت كاركنان، رويكرد فرآيندي، رويكرد سيستمي در مديريت، بهبود مداوم، رويكرد واقع بينانه در تصميم گيري و روابط سود بخش متقابل با تامين كننده بنا شده است.

ايجاد و نگهداري كيفيت فرآيند و محصول در اجراي يك پروژه ، مستلزم رويكردي سيستماتيك است. بايستي هدف اين رويكرد به گونه ای باشد كه اطمينان حاصل شود نيازهاي تصريحي و تلويحي مشتري، درك و برآورد شده است. نيازهاي ساير افراد ذينفع درك و مورد ارزيابي قرار گرفته شده و خط مشي كيفيت سازمان متولي اجراي پروژه مي بايست براي استقرار در مديريت پروژه ، مورد توجه قرار گيرد.
نخستین ویرایش این استاندارد در سال 2003 توسط سازمان جهانی استانداردسازی (ISO) منتشر شد و در سال 2003 نیز ویرایش دوم آن عرضه گردید که در حال حاضر آخرین ویرایش این استاندارد محسوب می‌شود. در این بازنگری تلاش شده است تا ارتباط بین استاندارد ایزو 10006 و سری استانداردهای ایزو 9000 مورد تجدید نظر قرار گرفته و متونی جدید در ارتباط با اصول مدیریت کیفیت به آن افزوده شده است.

ایزو مناسب است برای:
1) صنایع غذایی
2) شرکت های تولیدی
3) صنایع خودرو
4) شرکت های پیمانکاری
5) هتل ها

بیشتر

مراحل دریافت ایزو مدیریت کیفیت پروژه ها :

نتایج و فواید استفاده از ایزو مدیریت کیفیت پروژه ها :

1)افزایش سرعت در اجرای پروژه ها2)همبستگی بین کارکنان3)کاهش هزینه های جانبی4)برنامه ریزی بهینه پروژه ها5)بهبود عملکرد سازمان6)افزایش اعتبار سازمان

مشاهده نمونه ایزو مدیریت کیفیت پروژه ها :

مشاهده تصویر بزرگتر
ثبت نام کنید
ایزو مدیریت کیفیت پروژه ها ۴۷۵۰۰۰ تومان افزودن به سبد
آیا به ایزو بین المللی نیاز دارید؟افزودن به سبد
خدمات مرتبط
  • استاندارد : ISO 22716: 2013
  • درج لوگوی گواهی شونده در گواهینامه : دارد
  • ‌‌‌‌‌‌‌نحوه استقرار : ممیزی غیرحضوری
توضیحات ایزو مدیریت کیفیت محصولات آرایشی- بهداشتی :

استاندارد  22716 مجموعه راهنماها، دستورالعمل ها و الزاماتی است که در سال 2007 توسط موسسه بین المللی استاندارد در زمینه تولید مواد آرایشی و بهداشتی تدوین شده است. این استاندارد کلیه ملزومات GMP را به صورت اختصاصی در زمینه موارد آرایش و بهداشتی لحاظ نموده و مطابقت (عدم مغایرتهای احتمالی) با سایر استاندارد های موجود در زمینه مدیریت، ماشین آلات، منابع انسانی، تهیه و تست مواد اولیه، تهیه و تست محصولات، حمل و نقل، بسته بندی و … را نیز در نظر گرفته است..
استاندارد 22716 کلیه مراحل و جنبه های تولید و عرضه محصولات آرایشی بهداشتی از تامین مواد خام تا انتقال آن به محل فروشگاه را شامل می شود. این استاندارد کلیه دستورالعمل ها و توصیه های عملی و عملیاتی لازم را به تولید کننده محصول برای کلیه اجزایی که در کیفیت محصول تاثیر دارند را ارائه می دهند. این اجزا شامل نیروی انسانی، مدیریت، ماشین آلات و کلیه بخش های فنی می باشند.
استاندارد ایزو 22716 برای اولین بار در سال 2007 ارائه شده است. در سال 2009 مورد تایید اتحادیه اروپا قرار گرفته و از سال 2011 به عنوان مرجع هماهنگ عمل برای تایید تولیدات آرایشی و بهداشتی در بین اعضای اتحادیه اروپا معین شده است. ایالات متحده امریکا در سال 2013 ملزومات گواهینامه شرایط خوب تولید (GMP) این کشور را بر اساس این استاندارد به روز رسانی کرد و با آن منطبق نمود. ژاپن و اتحادیه ASEAN نیز به موازات اتحادیه اروپا و امریکا استاندارد ایزو 22176 را به عنوان مرجع تاییدیه بهداشتی محصولات آرایشی بهداشتی این حوزه قرار داده اند.

ایزو مناسب است برای:
– شرکت های آرایشی- بهداشتی

بیشتر

مراحل دریافت ایزو مدیریت کیفیت محصولات آرایشی- بهداشتی :

نتایج و فواید استفاده از ایزو مدیریت کیفیت محصولات آرایشی- بهداشتی :

1)ارزیابی یک سازمان مستقل از وضعیت تولید در شرکت2)شناسایی فرصت های بهبود در سازمان3)ایجاد اطمینان در مشتریان و مصرف کنندگان4)نظارت مستمر بر شرایط تولید و رعایت مقررات و قوانین5)ارتقا سطح کیفی محصولات

مشاهده نمونه ایزو مدیریت کیفیت محصولات آرایشی- بهداشتی :

مشاهده تصویر بزرگتر
ثبت نام کنید
ایزو مدیریت کیفیت محصولات آرایشی- بهداشتی ۴۷۵۰۰۰ تومان افزودن به سبد
آیا به ایزو بین المللی نیاز دارید؟افزودن به سبد
خدمات مرتبط

تماس با ما


تلفن تماس : ۸ الی ۹۵۰۲۲۴۴۴-۰۳۱
مشاوره 24 ساعته : ۰۹۱۹۵۷۵۷۲۰۰ و ۰۹۱۳۰۰۰۱۸۶۶
آدرس : اصفهان – خیابان توحید میانی – کوچه گلستان – کوی ملاغدیر – پلاک ۹۸

ساعات کار مرکز( ۹ صبح الی ۷ بعدازظهر )
کد پستی :۱۸۷۶۳-۸۱۷۳۷
سامانه پیام ۳۰۰۰۶۰۱۶

اصفهان ، خیابان توحید میانی
8 الی 95022444-031
info@ikavosh.com
پیام شما با موفقیت ارسال شد.در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت
پیام شما ارسال نشد. لطفا مجددا تلاش کنید

اگر به مشاوره رایگان نیاز دارید فرم زیر را تکمیل کنید

عضویت در خبرنامه رایگان