مشاوره رایگان
تلفن مشاوره

ایزو ویژه برای صنایع خودرو سازی

  • استاندارد : HSE-MS+ ISO/TS 16949+ ISO 34000
  • درج لوگوی گواهی شونده در گواهینامه : دارد
  • ‌‌‌‌‌‌‌نحوه استقرار : ممیزی غیرحضوری
توضیحات ایزو ویژه برای صنایع خودرو سازی :

سیستم HSE-MS
این سیستم برگرفته از راهنماي سيستم مديريت بهداشت، ايمني و محيط زيست (HSE -MS) است كه توسط كميته HSE شركت نفتي بين المللي شل انتشار يافته است. شركت شل نظامنامه HSE خود را براساس راهنماي تهيه شده توسط انجمن بين المللي اكتشاف و توليد صنعت نفت (EP Forum) و در چارچوب سری استاندارد های سیستم های مدیریت کیفیت ISO 9000 تهيه نموده است، بطوريكه در آن مديريت ايمني و بهداشت و مديريت محيط زيست پشتيبان يكديگر بوده و در مسير حركتي خود، هر كدام به ديگري نزديك شده بطوريكه در اين مسير به سمت سيستم هاي مدل ISO 9000 سوق داده مي‌شوند. در نظر گرفتن همزمان موضوعات بهداشت، ايمني و محيط زيست، چارچوبي را ارائه مي‌دهد كه بر اساس آن بتوان تصميم گيري نمود و يك توازن نسبي را برقرار كرد.

ISO/ TS 16949:
به وسیله استاندارد ایزو TS 16949 میتوان باعث نزدیک کردن خواسته وانتظارات مرتبط با سیستم مدیریت کیفیت سازندگان قطعات خودرو وایجاد زبانی مشترک مابین آنها وخودرو سازان شد همچنین این استاندارد ایجاد معیارها ی تخصصی همراه با الزامات مشتریان ، الزامات یک سیستم مدیریت را برای استفاده در کل زنجیره تامین قطعات و ملزومات خودرو سازی معین می نماید
عرضه کنندگان مستقیم و غیر مستقیم، کارخانه های خودرو سازی که هدفشان حفظ و یا بدست آوردن جایگاه در وضعیت رقابتی بازار با استفاده از تولید قطعات با کیفیت بالاتر است.

ISO 34000
استاندارد 34000 ، ابزار ارزیابی و آسیب شناسی فرایندها و نتایج ارزیابی منابع انسانی است. در این استاندارد مدل فیلیپس (EFQM)، مدل بلوغ قابلیت های منابع انسانی (PCMM) و مدل سرمایه گذاری انسانی گنجانده شده است. استاندارد 34000 از جمله استانداردهایی است که اخیرا و از سال 2001 به منظور ارزیابی و ارتقای سیستم منابع انسانی مورد استفاده قرار گرفته است.
اعضای ایزو TC 247 “کنترل و اقدامات متقابل تقلب” توصیه می کنند که استاندارد 16125 “سیستم مدیریت امنیت” استانداری است که سری ایزو 34000 را طراحی می کند.

بیشتر

مراحل دریافت ایزو ویژه برای صنایع خودرو سازی :

نتایج و فواید استفاده از ایزو ویژه برای صنایع خودرو سازی :

1)افزایش کارایی و بهبود کیفیت2)اطمینان از آنکه رضایت مشتری در فرآیند شکل گیری محصول کاملا تحقق پیدا می کند3)بهبود استراتژی شرکت4)رضایت کارکنان5)رضایت مشتری و تولید کنندگان6)فرآیند بهبود مستمر

مشاهده نمونه ایزو ویژه برای صنایع خودرو سازی :

مشاهده تصویر بزرگتر
ثبت نام کنید
ایزو ویژه برای صنایع خودرو سازی ۱۳۱۲۰۰۰ تومان افزودن به سبد
آیا به ایزو بین المللی نیاز دارید؟افزودن به سبد
خدمات مرتبط

تماس با ما


تلفن تماس : ۸ الی ۹۵۰۲۲۴۴۴-۰۳۱
مشاوره 24 ساعته : ۰۹۱۹۵۷۵۷۲۰۰ و ۰۹۱۳۰۰۰۱۸۶۶
آدرس : اصفهان – خیابان توحید میانی – کوچه گلستان – کوی ملاغدیر – پلاک ۹۸

ساعات کار مرکز( ۹ صبح الی ۷ بعدازظهر )
کد پستی :۱۸۷۶۳-۸۱۷۳۷
سامانه پیام ۳۰۰۰۶۰۱۶

اصفهان ، خیابان توحید میانی
8 الی 95022444-031
info@ikavosh.com
پیام شما با موفقیت ارسال شد.در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت
پیام شما ارسال نشد. لطفا مجددا تلاش کنید

اگر به مشاوره رایگان نیاز دارید فرم زیر را تکمیل کنید

عضویت در خبرنامه رایگان